herb Zawisza Pajęczno
MKS Zduńska Wola   Zawisza Pajęczno

2011-09-10, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W 40 minucie wyrównał MKS po serii błędów obrony. Ale to czego nie dokonał w 52 minucie Bednarski to wie tylko on -zabrakło zimnej krwi, po perfekcyjnej akcji minął obrońców i będąc sam na sam strzela tuż obok słupka -lecz nie z tej strony. Ale to jeszcze nic w 60minucie powinna być kolejna bramka ponownie Bednarski przedarł się przez obronę gospodarzy i tym razem strzela obok drugiego słupka i zamiast bramki niestety tylko remis.W 70 minucie po akcji Trawczyńskiego nie wytrzymał presji zawodnik gospodarzy i po czerwonej kartce opuścił boisko. Ale przewaga Zawiszy narastała ale groźne kontry MKS-u raz po raz sunęły na bramkę bronioną przez Patryka Smolarza, który kilkakrotnie broni w trudnych sytuacjach.Aż do 73` gdzie zbyt krótkie wybicie obrońców trafiło pod nogi pomocnika MKS-u i ten z 25 metrów kropnął w okienko i przegrywamy 1-2. Napór Zawiszy trwa, ale klarownych sytuacji niewiele tylko po razie Trawczyński , Stefanek i Bednarski przedarli się pod bramkę MKS-u, ale ich strzały mijały o centymetry bramkę gospodarzy. Ale to co zrobił w 85` Kaczmarek woła o pomstę, dał sobie zabrać piłkę i bez reakcji nie przerwał kontry MKS-u , próbował ją jeszcze ratować Smolarz ale i on nie dał rady i trzecia bramka stała się faktem. Smolarz Patryk-Mielczarek, Iskra, Łuczak-Trawczyński, Kaczmarek /86`Stasiak/, Łużak, Cybulski/25`Jędrysiak, 75`Płonka/ Stefanek, Bednarski